"Podczas spektaklu ciało aktora mima staje się zwierciadłem myśli i przeżyć emocjonalnych (...)"
Stefan Niedziałkowski
 
 
 
 
wersja polska english version
 
 
SILENCE OF THE BODY
MILCZĄCE CIAŁO

V Międzynarodowe Warsztaty Teatru Sztuki Mimu
V International Mime Art Theatre Workshops

Autor i dyrektor artystyczny - Stefan Niedziałkowski


Organizator: Związek Artystów Scen Polskich przy współpracy z Teatrem IMKA i Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie
Termin:25-28 maja 2013 r.V edycja Międzynarodowych Warsztatów „Silence of the Body/Milczące Ciało” będzie tradycyjnie składać się z warsztatów praktycznych, premiery najnowszego spektaklu Teatru Sztuki Mimu pt. „Natchnienie/Spirit” oraz prezentacji zaproszonych artystów w formie wykładów/demonstracji dla publiczności.

Warsztaty dla uczetników będą odbywać się w Teatrze IMKA (25, 26 i 27 maja) oraz Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki (28 maja). Uczestnicy będą mieli okazję pracować z takimi artystami jak:

  • Stefan Niedzialkowski (Polska)
  • Terry Press (Kanada/Meksyk)
  • Nobuko Press Kayashima (Japonia/Meksyk)
  • Philippe Minella (Francja/Szwajcaria)
  • Iris Weder (Szwajcaria)
  • Lina do Carmo (Brazylia/Niemcy)


W dniach 25, 26 i 27 maja, o godzinie 19:00 w Teatrze IMKA odbędą się spotkania z publicznością, które rozpoczynać będzie premiera najnowszego spektaklu Stefana Niedziałkowskiego pt. „Natchnienie/Spirit”, w wykonaniu zespołu Teatru Sztuki Mimu. Po spektaklu odbywać się będą prezentacje w formie wykładów/demonstracji dla publiczności z udziałem zaproszonych artystów.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach praktycznych V edycji warsztatów „Silence of the Body/Milczące Ciało” powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać go na adres info@mimearttheatre.pl.

Termin wysyłania zgłoszeń mija 10 maja!

pobierz formularz >>

Koszt warsztatów: 300 zł
Rezerwacja biletów na wieczorne spektakle i prezentacje: Teatr IMKA
Organizatorzy i współorganizatorzy:Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa NarodowegoPartner medialny