"Podczas spektaklu ciało aktora mima staje się zwierciadłem myśli i przeżyć emocjonalnych (...)"
Stefan Niedziałkowski
 
 
 
 
wersja polska english version
 
 

Zajęcia Studia


Studio Mimów Stefana Niedziałkowskiego istnieje w Warszawie od 1994 roku. Podstawowym jego zadaniem jest poznawanie sztuki mimu, a przede wszystkim warsztatu aktora mima, którzy tworzy swój własny unikalny teatr pantomimy. Podczas zajęć pracuje się nad odnalezieniem środków pozwalających wyrazić wartości i pojęcia poza słowem. Różnorodne ćwiczenia umożliwiają wyrobienie i rozwinięcie panowania nad każdym ruchem ciała. Kształtują umiejętność kontrolowania przemian zachodzących zarówno w umyśle, jak i w ciele. Metoda nauczania sztuki mimu opracowana przez Stefana Niedziałkowskiego oparta jest na logicznym, naturalnym procesie łączenia myśli i ruchu, w którym ciało aktora mima staje się zwierciadłem jego myśli i emocji.

Regularne zajęcia Studia Mimów, prowadzone przez Stefana Niedziałkowskiego, odbywają się w Mazowieckim Instytucie Kultury (ul. Elektoralna 12, Warszawa).

Zajęcia studia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 18:00-21:00 oraz we wtorki i piątki w godzinach 10:00-13:00.

Więcej informacji o kosztach i zasadach naboru przez bezpośredni kontakt ze Stefanem Niedziałkowskim:
e-mail: stefan.niedzialkowski@mimearttheatre.pl
tel.: +48 505 891 277
Zajęcia Studia Mimów:


więcej zdjęć w zakładce: Galeria